Wyrzucił z BMW reklamówkę pełną pieniędzy, bo uwierała go w cztery litery

Wyrzucił z BMW reklamówkę pełną pieniędzy, bo uwierała go w cztery litery

BMW

Podaj dalej

Ponad cztery tysiące złotych w reklamówce, znalazła pracownica jednej z opolskich stacji paliw. Policja opublikowała nagranie, na którym widać jak pasażer BMW wyrzuca pieniądze z samochodu, na szczęście gotówka wróciła do właściciela.

Ta pomyłka mogła okazać się bardzo kosztowna, na szczęście pieniądze wróciły do właściciela. Pewna pracownica stacji paliw podczas sprzątania terenu wokół stacji znalazła na trawniku plastikową reklamówkę w której jak się okazało, było 4 tys. zł. Wezwani na miejsce policjanci przeglądając nagranie z monitoringu szybko ustalili dlaczego zawiniątko z pokaźną sumą znalazło się na ziemi.

Dwa mocne uderzenia w przeciągu sekundy. Potężny wypadek w Rosji

Okazało się, że reklamówka z gotówką nie została zgubiona. Siatka z pieniędzmi została po prostu wyrzucona z samochodu przez jednego z pasażerów BMW. Policjanci po dotarciu do właściciela pojazdu ustalili właściciela pieniędzy. Jak się okazało jeden z pasażerów po wejściu do samochodu usiadł na reklamówkę, a że ta go uwierała, nie sprawdzając co było w środku wyrzucił ją z samochodu na trawnik.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News