Wycieczka juniorów

Wycieczka juniorów

Podaj dalej

W okolicach podkrakowskiego lotniska w Balicach spotkali się dzisiaj młodzi zawodnicy przygotowujący się do rywalizacji w przyszłorocznym cyklu Junior WRC. W rolę gospodarzy wydarzenia wcielił się M-Sport Poland.

We wtorek punktualnie o godzinie 14:00 Maciej Woda, pełniący rolę menedżera cyklu Junior WRC przywitał wszystkich uczestników, którzy postanowili pojawić się w podkrakowskiej miejscowości na spotkaniu przygotowującym do rywalizacji w sezonie 2018. Po kilku słowach wstępu, czternastu kierowców podzielono na dwie grupy i oprowadzono po siedzibie M-Sport Poland. Zawodnicy mieli okazję ujrzeć na własne oczy jak powstaje Ford Fiesta R2, w którym wybrani uczestnicy przystąpią do zmagań w przyszłorocznym cyklu Junior WRC. Wycieczka obejmowała wielkie hale, małe magazyny oraz specjalistyczne pomieszczenia.

Po zakończeniu zwiedzania oraz krótkiej przerwie na poczęstunek, przystąpiono do oficjalnej części spotkania. Każdy z obecnych prelegentów wygłosił krótkie i konkretne przemówienie dotyczące regulaminu, aspektów technicznych, finansowych a nawet zdrowotnych. Po kilku pytaniach z sali, rozstrzygających niewyjaśnione kwestie, gospodarze wydarzenia zaprezentowali klip wideo podsumowujący zmagania w sezonie 2017.

Po zakończeniu spotkania nie obyło się bez braw. Kierowcy około godziny 16:00 zapozowali do pamiątkowego zdjęcia, udzielili krótkich wywiadów i opuścili podkrakowską siedzibę M-Sport aby udać się do Kielc. Na jutro gospodarze wydarzenia przygotowali bowiem spotkanie z Elfynem Evansem.

Tagi: Junior WRC, M-Sport

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News