Wspaniała walka

Emocjonujący poranek zapewnili nam kierowcy startujący w Rajdzie Wisły. Trwa zacięta walka o zwycięstwo pomiędzy Bryanem Bouffierem, a Łukaszem Habajem.

Wspaniała walka
Podaj dalej

OS7

Polak wskoczył na fotel lidera na pierwszej dzisiejszej próbie, na której pokonał rywala o równe 5 sekund. Tuż za tą dwójką uplasował się Kuba Brzeziński. Awans w generalce zaliczył Zbigniew Gabryś. W ośce przewagę powiększył Janek Chmielewski, kłopoty miał Jacek Jurecki, który stracił ponad minutę.

Kolejny oes to rewanż Bouffiera i jego powrót na prowadzenie. Pierwszą trójkę zamknął tym razem Tomek Kucharem uciekający przed Brzezińskim. Awans do czołowej dziesiątki zaliczył Zbyszek Gabryś. W ośce poza zasięgiem jest cały czas Janek Chmielewski.

Kończący pierwszą pętlę odcinek specjalny Cisownica nie zmienił sytuacji w klasyfikacji generalnej. Na prowadzeniu utrzymał się Bryan Bouffier. Francuz ma 3 sekundy przewagi na Habajem. Pierwszą trójkę zamyka Grzesiek Grzyb. Trwa walka o czwartą pozycję pomiędzy Tomkiem Kucharem, a Kubą Brzezińskim. Na szóstej próbie szybszy był Colin, ale wrocławianin cały czas ma przewagę niemal 14 sekund. Po wczorajszej zaciętej końcówce wyjaśniła się rywalizacja o drugie miejsce w Open N. Marcin Gagacki odpadł z rywalizacji na OS 7 i tym samym Jarek Szeja może cieszyć się z bezpiecznej pozycji. Na ósmą pozycję wskoczył rozpędzający się Gabryś. W ośce zdecydowaną przewagę ma Janek Chmielewski – drugi Darek Poloński pomimo oesowego zwycięstwa traci przeszło 19 sekund. Kłopoty miał Aleks Zawada, który zatrzymał się na OS 7.

fot. Tomasz Macherzyński
fot. Tomasz Macherzyński

 

Przeczytaj również