Wicemistrz Europy z Szejami?

Wicemistrz Europy z Szejami?

Podaj dalej

Jarosław i Marcin Szejowie mogą mieć już niedługo bardzo mocnego rywala w cyklu, w którym rywalizują od trzech sezonów. Do gry włącza się wicemistrz Europy z 2016 roku.

Aktualnie czwarty kierowca zakończonego cyklu ERC, Aleksiej Łukjaniuk podzielił się ze swoimi rodakami planami na nadchodzący sezon. Rosjanin zamierza wystartować we wszystkich zaplanowanych rundach mistrzostw Europy w sezonie 2018, jednak na tym nie poprzestanie.

W rozmowie z ru.motorsport.com Łukjaniuk poinformował, że obecnie zajmuje się dogrywaniem kluczowych kwestii – Czeka nas jeszcze dużo pracy i przygotowania atrakcyjnego gruntu dla potencjalnych sponsorów. Jestem jednak dobrej myśli – komentuje zawodnik.

Rosjanin zamierza również spróbować swoich sił na nowych frontach, w tym również u naszych południowych sąsiadów, gdzie od kilku lat rywalizują Jarosław i Marcin Szejowie – W ostatnim czasie zacząłem prowadzić rozmowy dotyczące mojego udziału w mistrzostwach Czech. Tamtejsza federacja jest mocno zainteresowana podniesieniem poziomu sportowego. W zimie chciałbym trochę pojeździć Lancerem Evo X i czekam na kalendarz zaproponowany przez kraje bałtyckie. Planuję również przejechać zapoznanie z trasą przed kilkoma rundami WRC. Myślę, że będzie to dobra porcja treningu – kończy Aleksiej Łukjaniuk.

Tagi: Aleksiej Łukjaniuk, ERC

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News