Weź laptopa w podróż i nie martw się o uszkodzenia  

Weź laptopa w podróż i nie martw się o uszkodzenia  

targus

Podaj dalej

Takie mamy dzisiaj czasy, że komputery towarzyszą nam na każdym kroku – niezależnie czy służą do pracy, czy rozrywki. Jeśli masz w zwyczaju zabierać ze sobą laptopa w różne, czasem ekstremalne podróże, to ten plecak jest rozwiązaniem dla ciebie.  

Targus Drifter 16″ pozwala na przechowywanie laptopów o rozmiarach do 16 cali. Jest dużo wygodniejszy od standardowej torby na ramię i zapewnia nieporównywalnie lepszą ochronę sprzętu. Nie musisz się także martwić o dodatkowe miejsce na ładowarkę, myszkę czy butelkę z wodą. Plecak wyposażony jest w dwie przestronne komory i charakteryzuje się wieloma kieszeniami i schowkami. 

Hasło przewodnie: funkcjonalność

Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko przestrzeń, w której można ulokować komputer i akcesoria, ale także sposób, w jaki całość jest zaprojektowana. Wzmocniona komora na laptopa utrzymuje komputer w bezpiecznej odległości od pozostałej zawartości plecaka. Przy okazji skutecznie odgradza go od drugiej części, wyposażonej w kieszeń z siatki na akcesoria. Plecak posiada wzmocniony stalową linką uchwyt oraz kieszeń do przechowywania delikatnych przedmiotów, jak np. okulary.  

Targus Drifter został zaprojektowany z myślą o podróżach, dlatego posiada wodoodporne poszycie, ramiączka zapobiegające otarciom, a nawet kieszeń zapewniającą podparcie lędźwiowe. Część przylegająca do pleców wykonana jest z siatki przepuszczającej powietrze, dzięki czemu również skóra pleców ma czym oddychać. Ładowność tego plecaka wynosi 32 lity, więc możemy w nim zmieścić nie tylko laptopa z akcesoriami, ale też np. buty na zmianę, prowiant czy dodatkowy sprzęt elektroniczny.  

Plecak Targus Drifter możesz kupić TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News