Ważne ogłoszenie od Suzuki

Suzuki ogłosiło, że od pierwszego października do jego końca organizowana będzie kolejna edycja akcji ,,Październik miesiącem oszczędzania”. Promocja obejmuje samochodowe oraz motocyklowe Autoryzowane Serwisy Suzuki na terenie całego kraju.

Ważne ogłoszenie od Suzuki
Podaj dalej

Kolejna edycja ,,Październik miesiącem oszczędzania” od Suzuki

Suzuki poprowadzi po raz kolejny edycję ,,Październik miesiącem oszczędzania”. Akcja będzie trwała od początku do końca przyszłego miesiąca. 

W ramach tego wydarzenia wszystkie pojazdy Suzuki zostały objęte promocją. Auta powinny być  zakupione w sieci autoryzowanych dealerów. Ewentualnie muszą to być samochody z prywatnego importu – w okresie gwarancji podstawowej. 

W następnym miesiącu każdy klient otrzyma rabat na części zamienne wynoszący 15 proc. oraz robociznę za 10 proc. Niestety rabaty nie dotyczą przeglądów okresowych. 

Motocykle również zostały objęte w rabacie

W przypadku motocykli akcja również dotyczy wszystkich modeli oraz pojazdów ATV od Suzuki. Warunek jest tylko jeden: muszą być one zakupione w ASO lub sprowadzone w prywatnym imporcie.  Co ciekawe, rabat na części zamienne motocyklu wynosi aż 30 proc. 

Co więcej, rabaty w ramach akcji naliczane są od rekomendowanej ceny detalicznej i nie sumują się one z uczestnictwem w Programie Serwisowym Suzuki. 

Dodatkowo autoryzowany serwis, o ile pogoda na to pozwoli może zaoferować usługę door to door. Oznacza to, że nasze motocykle lub ATV zostaną przetransportowane do ASO, a następnie odwiezione do konsumenta. 

 

Przeczytaj również