W 2017 roku w Holandii skradziono Maserati. Kilka dni temu znalazło się w Polsce

W 2017 roku w Holandii skradziono Maserati. Kilka dni temu znalazło się w Polsce

Podaj dalej

W 2017 roku, ma terenie Holandii został skradziony luksusowy samochód. Po dwóch latach maserati odnalazło się w województwie kujawsko-pomorskim.

Auto odnaleziono na terenie gminy Cekcyn w powiecie tucholskim w kujawsko-pomorskim. Mundurowi odnaleźli maserati na terenie prywatnej posesji.

Sierż. szt. Bartosz Wiese, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tucholi: Praca miejscowych kryminalnych doprowadziła do odnalezienia skradzionego samochodu marki Maserati, którego wartość wynosi około 250 tys. złotych. Auto było ukryte w garażu na terenie jednej z posesji w gm. Cekcyn. Śledczy ustalili, że do kradzieży tego luksusowego auta doszło w 2017 roku na terenie Holandii. Funkcjonariusze zabezpieczyli maserati do dalszych czynności.

Nie wiadomo jeszcze kto jest właścicielem pięknego, czarnego Maserati Coupe, ale  z pewnością osoba ta pogodziła się już z utratą swojego wyjątkowego samochodu. Po ponad dwóch latach od kradzieży ciężko jest liczyć na odnalezienie auta. W tym przypadku właściciel włoskiego  granturismo może mówić jednak o sporym szczęściu

Warte ok. 250 tysięcy złotych Maserati zabezpieczyła już lokalna prokuratura na potrzeby czynności wyjaśniających. Śledczy ustalają m.in. okoliczności kradzieży, a także tożsamość zamieszanych w przestępstwo osób.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News