Verva Street Racing z udziałem mistrza Polski w barwach Porsche Centrum Łódź

Verva Street Racing z udziałem mistrza Polski w barwach Porsche Centrum Łódź

10 interakcji
Verva Street Racing z udziałem mistrza Polski w barwach Porsche Centrum Łódź

Podaj dalej

Dziewiąta edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce – Verva Street Racing, przeszła do historii. Pod czujnym okiem 80 tysięcy miłośników motoryzacji w Krakowie oglądaliśmy pokazowe przejazdy na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć wyścigowego mistrza Polski w cyklu Hour Race – Mariusza Miękosia.

Na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym można było podziwiać największe gwiazdy sportów motorowych w tym Kubę Przygońskiego, oraz jego kolegów z ORLEN Team i Akademii Orlen Team. Kuba kradł serca nie tylko uśmiechem, ale także najbardziej spektakularnymi pokazami driftu, jeżdżąc w ponad 1000 konnej Toyocie GT86, w pokazach cross country w Mini John Cooper Works Rally, a także w Subaru Impreza podczas wyścigów rallycross.

Oczy kibiców wyścigowych były zwrócone m. in. na Mariusza Miękosia, który w barwach Porsche Centrum Łódź zaprezentował wyścigowe Porsche 911 GT3 Cup. Zawodnik z Warszawy na co dzień ściga się dokładnie takim samochodem na Torze Poznań w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, w których kolejny rok z rzędu przypieczętował mistrzowski tytuł w klasyfikacji długodystansowej.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się również strefa rodzinna w Parku Lotników Polskich, gdzie na całe rodziny czekały dmuchane place zabaw, symulatory jazdy samochodami rajdowymi, motocyklami i bolidami oraz stanowiska gry na konsolach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News