The Grand Tour: Seamen - Najnowszy trailer, a w nim to co lubimy najbardziej

W przeciwieństwie do pierwszych trzech sezonów Grand Tour, sezon 4 porzucił znany format w stylu Top Gear na rzecz wielkich przygód.

The Grand Tour: Seamen – Najnowszy trailer, a w nim to co lubimy najbardziej
Podaj dalej

Tak jak pisaliśmy już wcześniej, w  trio porzuciło samochody na rzecz łodzi, które wykorzystają do przepłynięcia delty Mekongu w południowo-zachodnim Wietnamie.

Jak zwykle na samym początku, Clarkson, Hammond i May prezentują wybrane przez siebie pojazdy. Jasne jest też, że mają bardzo różne opinie na temat tego, kto dokonał właściwego wyboru.

Łódź wybrana przez Hammonda to Scarab napędzany dwoma silnikami V8 o łącznej mocy 850 KM. Jak zauważa Clarkson, byłaby to idealna maszyna do poruszania się po wodach przybrzeżnych w okolicach Miami, ale nie do końca jest to dobry wybór dla części świata, w której aktualnie się znajdują.

Wybór Clarksona padł na łódź znaną jako PBR (Patrol Boat Riverine). Fan militariów wybrał łódź, która była kiedyś używana podczas wojny w Wietnamie. Chyba po raz pierwszy Clarkson przyznaje, że Hammond wybrał maszynę, która ma zbyt dużo mocy. Łódź Jeremiego ma łącznie 700 KM.

Na sam koniec przypływa James May, który wybrał łódź totalnie w jego stylu. Jest to drewniana konstrukcja, o wątpliwej mocy.

Clarkson mówi o niej, że jest „najbardziej niestosowną rzeczą”, jaką kiedykolwiek widział.

Zobaczcie sami najnowszy trailer.

 

Przeczytaj również