Terlikowski zwycięża w I rundzie Power Stage Bednary

Terlikowski zwycięża w I rundzie Power Stage Bednary

Terlikowski zwycięża w I rundzie Power Stage Bednary

Podaj dalej

Tomasz Terlikowski zwyciężył w pierwszej rundzie Power Stage Bednary 2017, pokonując w klasyfikacji generalnej Sebastiana Krzyczmanika oraz zawodnika zgłoszonego pod pseudonimem „Racing MM-Racing”.

Organizatorzy cyklu byli zadowoleni z frekwencji podczas pierwszej rundy nowego sezonu, która przyciągnęła ponad 100 uczestników.

Po pierwsze bardzo dziękujemy za liczny udział i jak zwykle świetną atmosferę – czytamy w oświadczeniu wydanym przez organizatora. – Dziękujemy również za czyste przejazdy, znikomą ilość nałożonych kar oraz brak poważniejszych zdarzeń na trasie.

 Przez całą sobotę warunki atmosferyczne były trudne, a asfalt był mokry i zdradliwy. W tych warunkach najlepiej spisał się Tomasz Terlikowski, który objął fotel lidera cyklu.

W klasie 5 zwyciężył trzeci w generalce „Racing MM-Racing”, wyprzedzając Daniela Flisa i Pawła Pisza. W klasie 4 najlepszy okazał się Tomasz Kasprzak, pokonując Martina Freitega i Michała Złomańczuka. Klasa 3 padła łupem Sebastiana Krzyczmanika, a 2. Marata Archinova. W klasie 1 najlepszy był Maciej Hankiewicz.

Specjalną nagrodę dla najlepszego debiutanta otrzymał Sebastian Stec.

Już we wtorek 21.02 ruszają zapisy do drugiej rundy, która odbędzie się 11 marca 2017.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News