Te klocki to marzenie każdego! LEGO Technics Bugatti Chiron to idealny pomysł na prezent pod choinkę

Te klocki to marzenie każdego! LEGO Technics Bugatti Chiron to idealny pomysł na prezent pod choinkę

Podaj dalej

Dla tych z nas, którzy lubią składać różne rzeczy, LEGO ma fantastyczną propozycję. Hipersamochód Bugatti Chiron w skali 1:8 to świetny pomysł na prezent, który spodoba się nie tylko najmłodszym. Przed zakupem upewnijcie się jednak, że znajdziecie kilka wolnych dni na zbudowanie tego cacka. 

bugatti-chiron-lego-technic-71

Bugatti Chiron „dla każdego”

LEGO Tehnic Chiron można zamawiać w każdym sklepie LEGO, a także w sklepie internetowym. Globalni sprzedawcy otrzymali tę „zabawkę” już w 2018 roku, jednak od tego czasu jest ona sprzedażowym hitem. Model ma nie mniej niż 3599 elementów i został opracowany wspólnie z Bugatti. 

– Jestem bardzo podekscytowany tym modelem. Nasi projektanci LEGO wykonali niesamowitą robotę. Uchwycili szczegóły tego kultowego projektu Bugatti. To naprawdę świadczy o tym, że z klocków LEGO można zbudować wszystko, co tylko można sobie wyobrazić – powiedział dyrektor generalny LEGO, Niels B. Christiansen.

bugatti-chiron-lego-technic-71

Optymizmu nie kryje także prezes Bugatti, Stephan Winkelmann. Powiedział, że „jest pod wrażeniem precyzji i wyrafinowania, z jakim nasz supersportowy samochód został przeniesiony do świata LEGO. Jestem pewien, że fani zarówno klocków LEGO, jak i Bugatti, pokochają ten produkt.

W świecie LEGO

Samochód ma 14 cm wysokości, 56 cm długości i 25 cm szerokości. Jest również pełen skomplikowanych elementów, takich jak aktywne tylne skrzydło, ruchome łopatki zmiany biegów, czy szczegółowy silnik W16 z ruchomymi tłokami. 

bugatti-chiron-lego-technic-71

Każdy model ma własny, niepowtarzalny numer seryjny, którego można użyć do odblokowania specjalnej zawartości na stronie internetowej LEGO Technic. W zestawie znajduje się również przycisk zmiany prędkości, za którego pomocą można przełączyć aktywne tylne skrzydło do pozycji maksymalnie nastawionej na prędkość. Dbałość o szczegóły nie kończy się jednak na tym – pod maską ukryta jest stylowa torba Bugatti! 

Cena zestawu LEGO Technic Bugatti Chiron to: 1700 zł.

bugatti-chiron-lego-technic-4

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News