Tanak w DMACK

Tanak w DMACK

Podaj dalej

Ott Tanak oficjalnie dołączył do nowo powstałej ekipy DMACK Word Rally Team. Estończyk wystartuje we wszystkich przyszłorocznych rundach WRC.

fot. Red Bull Media
fot. Red Bull Media

Koncern oponiarski we ścisłej współpracy z M-Sportem przygotuje Tanakowi Forda Fiestę WRC i zmierzy się w mistrzostwach producentów. Dla 28-latka będzie to powrót do współpracy z DMACKiem – w 2014 roku mogliśmy oglądać Tanaka w ich barwach w WRC 2 m.in. podczas Rajdu Polski. – Pracowaliśmy nad tym programem od pół roku. Myślę, że połączenie M-Sportu z Ottem jest najlepszym rozwiązaniem do promocji naszych produktów. Chcemy w przyszłości walczyć o tytuły w mistrzostwach świata – zapowiedział szef DMACKa Dick Cormack.  – Cieszę się, że mogę ponownie dołączyć do DMACKa. Jestem gotowy ciężko pracować, tak by zbliżyć nas do czołówki. Mam dobre wspomnienia z 2014 roku, jest to naprawdę pracowita ekipa – podkreślił Tanak.

Dodatkowo DMACK przygotuje dwa samochody w WRC 2 dla Sandera Parna i zwycięzcy pucharu Fiesty Mariusa Aasena. Kontynuowany będzie również Drive DMACK Fiesta Trophy.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News