Tanak odrabia

Tanak odrabia

Podaj dalej

Ott Tanak podkręcił po południu tempo i powoli zmniejsza swoją stratę do prowadzącego w Rajdzie Wielkiej Brytanii Sebastiena Ogiera.

fot. Red Bull Media House
fot. Red Bull Media House

Podczas drugich przejazdów oesów, które były pokonywane dziś rano Estończyk był najszybszy na każdej z prób, dzięki czemu jego strata do Francuza zmalała z 36,3 sekundy, do 24,8 sekundy. W walkę Fiesty i Polo R na czternastym odcinku wmieszał się także Thierry Neuville, który znalazł się przed Ogierem, jednak przez większość czasu liderująca dwójka toczy własny pojedynek, do którego nie może włączyć się nikt inny.

fot. Red Bull Media House
fot. Red Bull Media House

Kierowca Hyundaia cały czas zajmuje trzecie miejsce w rajdzie, jednak jego strata cały czas rośnie i obecnie wynosi prawie półtorej minuty. Przy czwórce w klasyfikacji imprezy cały czas widnieje nazwisko Haydena Paddona, natomiast piątkę nadal uzupełnia Kris Meeke, przed Sordo, Ostbergiem i Latvala.

14900515_1203865273021574_3476785055446803561_n

Hubert Ptaszek i Maciek Szczepaniak kontynuują jazdę w trakcie której notują wyniki w okolicach dziesiątego miejsca w WRC2. Polski duet zdołał jednak przeskoczyć o jedno oczko w klasyfikacji i obecnie zajmuje dziewiąta lokatę w klasie.

fot. Rally-base.com
fot. Rally-base.com

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News