Świetny Lewandowski w Dubaju

Świetny Lewandowski w Dubaju

Podaj dalej

Rik Breukers i Daniel Zampieri zapewnili sobie start z pierwszego pola do dwóch wyścigów Lamborghini Super Trofeo Middle East na torze Dubai Autodrome. Bardzo dobrze spisali się też reprezentanci zespołu GT3 Poland.

Trzecia runda Lamborghini Super Trofeo Middle East na torze Dubai Autodrome jest jednocześnie ostatnią tego zimowego cyklu, który zespół GT3 Poland traktuje jako trening przed właściwą częścią europejskiego sezonu.

W pierwszym segmencie kwalifikacji, który determinował pozycje startowe do dzisiejszego wyścigu zaplanowanego na godzinę 11:45 najszybsi byli Rik Breukers, Axcil Jefferies oraz Oliver Webb.

Andrzej Lewandowski uplasował się na 2. miejscu w klasie Am oraz 8. w klasyfikacji generalnej, z kolei Grzegorz Moczulski stracił do swojego zespołowego kolegi niecałe 0,3 sekundy i znalazł się jedno oczko za nim.

W Q2 najlepszym czasem popisał się Daniel Zampieri, jednak polskim kibicom wiele radości sprawił występ Andrzeja Lewandowskiego, który zbliżając się do granicy 2 minut został sklasyfikowany na 5. miejscu w generalce i 2. w klasie Am.

Rafał Mikrut musiał tym razem zadowolić się 10. miejscem w klasyfikacji generalnej i 4. w klasie Am.

Pierwszy wyścig na Dubai Autdrome rozpocznie się już dziś o godzinie 11:45 polskiego czasu.

Tagi: GT3 Poland, Dubai Autodrome, Lamborghini 

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News