Strzaskana szyba w Tesli Cybertruck? Dla Elona to nie problem. Tak przynajmniej twierdzi jego mama

Strzaskana szyba w Tesli Cybertruck? Dla Elona to nie problem. Tak przynajmniej twierdzi jego mama

teslachef

Podaj dalej

Prezentacja Tesli Cybertruck dalej jest na ustach prawie wszystkich.

Głównie za sprawą wpadki z „nietłukącymi” się szybami. Mama Elona Muska wrzuciła na  Twittera zdjęcie jak syn naprawia swoje BMW 320i z 1978 roku. Niby nic dziwnego, gdyby nie to, że zdjęcie było zrobione 24 lata temu w 1995 roku. Na zdjęciu młody Elon wymienia szybę, która została wybita podczas kradzieży radia. Wtedy pewnie nie przypuszczał, że takie umiejętności przydadzą mu się w przyszłości.

 

Kupione w 1993 roku BMW E21 było jego pierwszym autem. Cena 1400 dolarów nie wzięła się jednak znikąd. Auto wymagało wielu poprawek w momencie zakupu. Były to czasy, kiedy nie śmierdział groszem i nie było go stać na wszystkie naprawy. Większość z nich wykonał własnoręcznie wykorzystując części znalezione na szrotach w Filadelfii. Jeśli myślicie, że wymiana okna to wszystko co potrafił, to grubo się mylicie. Kiedy zawiodła standardowa 4-biegowa skrzynia biegów, Elon wymienił ją na 5-biegową z nowszego modelu.

 

Zaledwie 4 lata później Muska było stać już na kupienie sobie legendarnego McLarena F1, którego później skasował pokazując go współzałożycielowi PayPala – Peterowi Thielowi. Pech w tym, że auto było nieubezpieczone.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News