Stawiam na…?

Stawiam na…?

Stawiam na…?

Podaj dalej

Przed rozpoczynającym się jutro Rajdem Niemiec postanowiliśmy sprawdzić jak typują bukmacherzy. Na stronie oficjalnego partnera cyklu WRC – firmy Onebet można postawić m.in. na najdłuższy skok, czy zwycięzców poszczególnych oesów.

Najpierw jednak popatrzmy, jak prezentują się zakłady na zwycięstwo w całym rajdzie. Faworytem bukmacherów jest Sebastien Ogier. Za postawioną na Francuza złotówkę dostaniemy 3zł w przypadku jego triumfu. Tuż za nim na liście znajdują się Thierry Neuville i Dani Sordo. Odważni mogą postawić na Armina Kremera. W przypadku jego zwycięstwa za postawiony 1zł otrzymamy w zamian aż 750zł.

W związku z brakiem Madsa Ostberga bardzo ciekawe było, kto będzie faworytem do najdłuższego skoku na hopie Gina. O ile w pierwszym przejeździe oesu trójka faworytów to Ott Tanak, Esapekka Lappi i Thierry Neuville, to już w drugim miejsce Estończyka zajmuje Elfyn Evans, a głównym faworytem jest Lappi.

Na otwierającym rajd oesie ulicznym faworytem numer 1 jest Sebastien Ogier, jednak już o poranku w piątek według bukmacherów wygrać powinien Thierry Neuville. Jesteście ciekawi, kto zdaniem Onebet wygra na pozostałych próbach, a może macie już swoje zdanie i chcecie obstawić? Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj.

Tagi: WRC Rajd Niemiec

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News