Spokojne kwalifikacje na Spa

Spokojne kwalifikacje na Spa

Podaj dalej

Za nami kwalifikacje przed dwoma wyścigami serii Lamborghini Super Trofeo Europe na belgijskim torze Spa-Francorchamps. Na torze nie brakowało Polaków. Jak sobie poradzili?

Podczas pierwszej sesji kwalifikacyjnej decydowały się losy pozycji startowych do pierwszego wyścigu, który odbędzie się już dzisiaj. Najlepiej poradził sobie Vito Postiglione. Świetnie pojechał Jan Kisiel, który wykręcił 4. czas w klasyfikacji generalnej. 8. miejsce w klasie AM przypadło obsługiwanemu przez GT3 Poland Miro Konopce. Jak spisali się sami zawodnicy rzeszowskiego zespołu? Rafał Mikrut był 12., zaś Mariusz Urbański 13. w klasie.

5 minut po zakończeniu pierwszej kwalifikacji do samochodów weszli zmiennicy, którzy między sobą rozegrali Q2. Druga sesja padła łupem Lorisa Spinellego. Jak spisali się reprezentanci GT3 Poland? Miro Konopka był 5., Artur Obuchowski 9., a Grzegorz Moczulski 15. w klasie AM. Zmiennik Jana Kisiela z zespołu Leipart Pieter Vanneste zajął 5. lokatę.

Pierwszy wyścig rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 14:10. Trzymamy kciuki za Polaków!

Tagi: Lamborghini GT3 Poland Lamborghini Super Trofeo Europe Bartosz Opioła Spa-Francorchamps Moczulski Mikrut Obuchowski Urbański

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News