Spełnione marzenie Łukasza Byśkiniewicza!

Spełnione marzenie Łukasza Byśkiniewicza!

Spełnione marzenie Łukasza Byśkiniewicza!

Podaj dalej

Łukasz Byśkiniewicz, który za kierownicą samochodu klasy R5 zadebiutował w ubiegłorocznym Rajdzie Barbórka, potwierdził dziś, że wystartuje w pełnym cyklu RSMP za kierownicą Hyundaia i20 R5.

Popularny na naszych polskich odcinkach specjalnych Byśki w ubiegłym roku rywalizował za kierownicą przednionapędowego Opla Adama R2, stając na podium w swojej klasie w Rajdzie Nadwiślańskim, Dolnośląskim, Rzeszowskim i Świdnickim.

Po siedmiu pełnych sezonach spędzonych w samochodach przednionapędowych, Byśkiniewicz potwierdził dziś, że wsiada do samochodu R5.

Trudno mi w to uwierzyć, ale to się dzieje naprawdę! – czytamy na fanpage zawodnika. Właśnie z centrali Hyundai Motorsport w Alzenau w Niemczech odebraliśmy najnowszą specyfikację Hyundaia i20 R5 New Generation.

– To jakiś kosmos. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę potwierdzić starty tym samochodem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Marzenia się spełniają jeśli się je ma, ciężko pracuje i otacza wspaniałymi ludźmi. Więcej szczegółów wkrótce – zakończył.

Możemy się spodziewać, że pierwszym startem Łukasza Byśkiniewicza w nowym samochodzie będzie zaplanowany na 20-22 kwietnia Rajd Świdnicki.

Tagi: RSMP, rajdy, Łukasz Byśkiniewicz, Hyundai i20 R5

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News