Solberg gotowy do sezonu

Solberg gotowy do sezonu

Podaj dalej

Sylwetka Polo GTI Supercar jest znajoma. Ten kształt kojarzony jest jako kształt sukcesu. Nowy samochód Pettera Solberga oraz Johana Kristofferssona jest jednak lepszy i zdecydowanie bardziej dziki niż kiedykolwiek wcześniej.

Petter Solberg : Dla mnie ta sytuacja jest jak sen. Pracowaliśmy nad tym tak długo i wreszcie udało się tego dokonać… żadne słowa nie mogą określić jak bardzo szczęśliwy teraz jestem. Może z wyjątkiem jednego, jest takie słowo które może opisać ten samochód, ten team, Johana i cały Volkswagen Sweden. Tym słowem jest: niewiarygodne! Spędziliśmy sporo czasu testując to auto i za każdym razem wysiadając z niego mam ogromny uśmiech na twarzy. To prawdziwy potwór.

Johan Kristoffersson : To niezwykle ekscytujące. Dla mnie rozpoczęcie sezonu razem z Petterem, PSRX i Volkswagen Sweden to idealne rozwiązanie. Teraz mamy plan zaliczyć idealny start. A potem już z górki, zaliczymy perfekcyjny środek sezonu i totalnie perfekcyjny koniec!

Zawodnicy podkreślają również, że bardzo podoba im się nowe oklejenie samochodu. Znajome już wcześniej paski zawsze były ciekawe, ale razem z nowymi elementami czerni i logiem Monstera samochód nabrał bardziej agresywnego i groźnego wyglądu.

Po serii bardzo udanych testów przedsezonowych szwedzki team Volkswagena już nie może się doczekać początku sezonu. Pierwszy wyścig już 2 kwietnia w Barcelonie.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News