Władimir Putin pochwalił się swoim nowym samochodem. Trzeba przyznać, ma rozmach!

Władimir Putin podczas swojego ostatniego spotkania z prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem zaprezentował swoją nową limuzynę. Tym razem Putin po tym jak używał różnego rodzaju Mercedesy i BMW, postawił na Aurus Senat.

Władimir Putin
Podaj dalej

Władimir Putin postawił na nową limuzynę!

Fot. motor1.com
Fot. motor1.com

Nowa limuzyna Putina ma pod maską hybrydowy napęd z benzynowym silnikiem V8. Szczegółowe dane techniczne samochodu prezydenta Rosji są niestety owiane tajemnicą, jednak już na pierwszy rzut oka widzimy, że ma się czym pochwalić. Aurus w ostatnim czasie postawił na rozwój limuzyn i z tego co słyszymy to marka ta nie powiedziała ostatniego słowa. Limuzyna Senat wyceniana jest na 18 mln rubli.

Prezydent Putin jeździ też często Aurusem Komendant oraz vanem Arsenal. Samochody te najczęściej możemy spotkać w prezydenckich konwojach. Oba mają silnik V8 4,4 l i silnik elektryczny 62 km wraz z 9-stopniową przekładnią automatyczną i napędem na wszystkie koła.

A wam jak się podoba nowy samochód prezydenta Rosji? Co o nim sądzicie? Dajcie znać w komentarzach! Oczywiście bądźcie szczerzy!

Przeczytaj również