UWAGA! Fatalne informacje dla mieszkańców Warszawy! Wszystkie parkingi w tym mieście będą płatne?!

UWAGA! Fatalne informacje dla mieszkańców Warszawy! Wszystkie parkingi w tym mieście będą płatne?!

Podaj dalej

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla mieszkańców Warszawy. Parkingi w tym mieście już teraz w większości są płatne, a wiele na to wskazuje, że to dopiero początek. Czy ostatecznie w stolicy nie będzie żadnych darmowych parkingów?

Space X ponownie wykorzystał rakietę do lotu na ISS

Parkingi w Warszawie tylko dla wybranych?

parkometr-strefa-platnego-parkowania
FOTO WOJCIECH ARTYNIEW/SE/EAST NEWS

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetargi na wykonanie analiz i projektów dla Saskiej Kępy i Mokotowa. Parkometry mają zostać położone na Saskiej Kępie, Kępie Gocławskiej i zachodniej części Kamionki. Drugim obszarem, gdzie mają pojawić się Strefy Płatnego Parkowania są Górny Mokotów i Dolny Mokotów.

Na początku wykonawca będzie badać, ile pojazdów parkuje na wyżej wspomnianych terenach o różnej porze dnia i nocy, aby sprawdzić, czy ta inwestycja będzie opłacalna. Trzeba jednak przyznać, że jeśli zarząd myśli o tym, by zrobić dobrze kierowcom, to stanowczo się myli…

Strefy są praktycznie wszędzie…

Strefy płatnego parkowania w ostatnim czasie zostały również powiększone o większość Woli i Pragi-Północ. Od września strefy pojawią się także na Ochocie i Żoliborzu. Czyżby w Warszawie niedługo brakowało już darmowych parkingów, na których moglibyśmy zostawić swoje samochody?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News