Te nowe aktualizacje Google Maps ułatwią życie niejednemu kierowcy! Zobacz co się zmieni

Te nowe aktualizacje Google Maps ułatwią życie niejednemu kierowcy! Zobacz co się zmieni

Podaj dalej

Pod koniec ubiegłego roku Google Maps dodało nowe aktualizacje w związku z pandemią COVID-19. Teraz funkcje te mają być jeszcze bardziej ulepszone, a wszystko to w trosce o komfort kierowców.

Google Maps ulepsza swoje funkcje

Google-Maps-vs-Google-Earth-featured-1200x675

W nadchodzących tygodniach mają pojawić się nowe aktualizacje w związku z COVID-19. Będziemy mieli jeszcze większy dostęp do danych o przypadkach wykrytych na wybranym obszarze. Będzie to z pewnością bardzo przydatne rozwiązanie dla osób, które wyjeżdżają ze swojego miasta i chcą znać warunki, jakie panują w miejscu podróży.

Kolejną nowością będzie usprawnienie informacji o zatłoczeniach w komunikacji miejskiej. Funkcja ta ma zostać rozbudowana, dzięki czemu będziemy wiedzieli na bieżąco jak wygląda sytuacja w danym środku transportu. Wiemy jednak, że z powodu pandemii zainteresowanie jazdą transportem publicznym spadło niemal o 20 proc., co wydaje się być jednak całkiem zrozumiałe.

Tak trzymać!

google maps

Jak widać Google Maps mimo sporej popularności nie zamierza się zatrzymywać i cały czas poznajemy nowe, ulepszane funkcje aplikacji. Oby tak dalej!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News