System e-TOLL oszukuje kierowców?! Polacy go nie polubili, nadejdą zmiany?

W Polsce niedawno został uruchomiony nowy system poboru opłat na autostradach. System e-TOLL, bo o nim mowa, ma jednak wielu swoich przeciwników. Wydaje się, że Polacy go nie polubili.

autostrada autostrady kierowco system poboru opłat
Podaj dalej

System e-TOLL oszukuje polskich kierowców?!

autostrada-przepisy-opłaty-punkt-poboru-opłat

Kierowcy zgłaszają liczne problemy z działaniem systemu. Specjaliści także w mediach twierdzą, że czas na budowę nowego systemu poboru opłat był zbyt krótki, aby wszystko funkcjonowało tak jak należy. Niektórzy kierowcy mówią wprost, że czują się oszukani.

– Zupełnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Jak dla mnie jest to jakaś próba oszukania nas i dawania nam tylko mandatów, jak nie ogarniemy jak się za to płaci – mówi w rozmowie z nami anonimowy kierowca z Warszawy.

Aplikacja nie zbiera pochlebnych opinii

autostrada autostrady kierowco system poboru opłat

Przypomnijmy, że kierowcy w nowym systemie mogą korzystać z urządzeń pokładowych lub aplikacji na telefon. Opinie kierowców są jednak bardzo niekorzystne – dają tej aplikacji ocenę 1,5 gwiazdki w skali na 5, co wiele świadczy o nowym systemie poboru opłat. Co teraz, czy nadejdą jakieś zmiany? Tego przekonamy się w najbliższym czasie. Oczywiście od razu was poinformujemy, jak nadejdą jakieś zmiany.

Przeczytaj również