Świetne wiadomości dla fanów LPG i diesel! Ceny paliw wracają do normalności!!

Świetne wiadomości dla fanów LPG i diesel! Ceny paliw wracają do normalności!!

Podaj dalej

Eksperci z serwisu E-Petrol.pl poinformowali o przewidywanych cenach paliw na przyszły tydzień. Według analityków fani LPG i diesel mogą być zadowoleni. Zapowiadają się kolejne obniżki. I oby tak dalej!

LPG znowu tanieje!

benzyndiesel benzyna tankowaniea tankowanie

Co prawda jak na razie nie ma wielkich szans na spadek cen paliwa poniżej 5 zł za litr, jednak mimo tego mamy delikatnie pozytywne informacje. Cena za litr LPG spadnie do 2,48 zł, więc jest to kolejna delikatna obniżka. Jasne, szału to nie robi, jednak jak widać w tym przypadku musimy postawić na metodę polegającą na obniżkach drobnymi krokami.

Cena za litr Pb98 będzie wynosiła około 5,54 zł za litr, natomiast za Pb5 5,22 zł za litr. Diesel będzie kosztował 5,12 zł za litr, więc można powiedzieć, że cena za to paliwo znacznie się ustabilizowała.

Benzyna cały czas na tym samym poziomie

tankowanie gaz lpg

Póki co analitycy E-Petrol zaznaczyli, że obniżka ceny za benzynę to tylko 1 grosz za litr, zatem mówimy tutaj o bardzo symbolicznej obniżce. No nic, pozostaje mieć nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej i szybko wrócimy do cen paliw poniżej 5 zł za litr.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News