Robert Lewandowski wystawił swoje auto na sprzedaż! Problemy finansowe gwiazdora Bayernu?!

Robert Lewandowski postanowił wystawić na sprzedaż swoje Ferrari model 488 Spider z rocznika 2018. Auto w całości zostało skonfigurowane według życzeń napastnika Bayernu Monachium. Samochód dostępny jest do kupienia na specjalnej aukcji, a jego cena z dnia na dzień idzie do góry. W jaki sposób można wyposażyć się w samochód Roberta Lewandowskiego?

Robert Lewandowski
Podaj dalej

Robert Lewandowski wystawił na sprzedaż swoje Ferrari. Za ile można kupić samochód Polaka?

Robert Lewandowski
Lewandowski na sprzedaż wystawił model Ferrari 488 Spider. Samochód ma otwierany dach oraz silnik 3,9 litra. Do 100 km/h auto rozpędza się jedynie w 3 sekundy. 200 km/h można osiągnąć tym samochodem już w 8,7 sekund. Maksymalna moc to 670 KM. Samochód Lewandowskiego ma przebieg 6050 km, więc można powiedzieć, że auto jest jak nowe!

Niedawno samochód bez problemów przeszedł przegląd techniczny. Gwarancja samochodu obowiązuje do 2022 roku. Samochód do odbioru jest w Gdyni. Cena auta aktualnie nie jest jeszcze ustalona na jednym poziomie, ponieważ licytacja cały czas trwa. Aktualnie auto można kupić za 105 tysięcy euro. Wiadomo jednak, że cena będzie tylko rosła do góry.

Wydaje się, że cena w przypadku tego samochodu może tylko pójść do góry. Aukcja trwa, zapisujcie się!

Robert Lewandowski

Zazwyczaj model ten na polskim rynku sprzedawany jest w cenie około 220 tysięcy euro, dlatego też można spodziewać, że kwota na aukcji tylko i wyłącznie pójdzie do góry. Trzeba jednak przyznać, że jest to idealna okazja dla fanów polskiego napastnika, aby wyposażyć się w samochód, którym w przeszłości jeździł supersnajper reprezentacji Polski.

Przeczytaj również