Robert Lewandowski otrzymał od Bayernu nowy samochód! To prawdziwy hicior, ale bestia! [ZDJĘCIA]

Robert Lewandowski oprócz tego, że jest doskonałym napastnikiem, jednym z najlepszych na całym globie, to słynie jeszcze z jednej pasji. Mowa tutaj oczywiście o samochodach, które Polak kolekcjonuje. Teraz do jego „kolekcji” dołączył kolejny model, ponieważ polski napastnik otrzymał nowy samochód od Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski otrzymał od Bayernu nowy samochód! To prawdziwy hicior, ale bestia! [ZDJĘCIA]
Podaj dalej

Bayern Monachium dał Robertowi Lewandowskiemu nowy samochód. To prawdziwy kocur i wielka moc silnika!

Bayern Monachium cały czas współpracuje z firmą Audi, dzięki czemu piłkarze tego klubu co roku otrzymują na swój użytek najlepsze samochody niemieckiej marki. Lewandowski również oczywiście znajduje się w tym gronie, dzięki czemu otrzymał kolejny pojazd. Tym razem piłkarze Bayernu Monachium mogli wybierać, czy chcą otrzymać Audi E-tron GT czy RS E-tron GT.

Zawodnicy i przedstawiciele zarządu otrzymali już we wrześniu 2020 roku pierwsze samochody elektryczne wyprodukowane przez Audi. Teraz jednak Kingsley Coman, Leroy Sane, Leon Goretzka, Serge Gnabry oraz Robert Lewandowski otrzymali modele wysokiej klasy. Łącznie firma przekazała 15 pojazdów.

Lewandowski będzie miał teraz nową zabawkę. Trzeba przyznać, że „depnięcie” to ona ma

Robert Lewandowski postawił na model Audi RS E-Tron GT, który od teraz znajduje się już w jego garażu. Wersja RS ma do dyspozycji aż 598 KM i 830 Nm co musi zrobić wrażenie. Dzięki funkcji boost pojazd ten w 2,5s może zwiększyć swoją moc do 530 i 646 KM. Do setki można dobić już w 4,1 i 3,3 s. Trzeba przyznać, że Lewandowski będzie miał co testować. To prawdziwy kocur na rynku i niesamowita moc! Oby tylko Polak uważał na drogach, bo policja na pewno już tylko czeka, aby wręczyć mu mandat.

Jak wam się podoba nowy samochód, który otrzymał polski napastnik? Są wśród nas tutaj jacyś fani samochodów elektrycznych? Czy mimo ogromnej mocy uważacie, że lepsze są i tak benzyniaki i diesle? Dajcie znać – ciekawe czy Robert Lewandowski zgodziłby się z waszą opinią!

Przeczytaj również