Złodzieje mają nowy sposób na kradzież twojego samochodu! Zdziwisz się jak bardzo skuteczny!

Złodzieje mają nowy sposób na kradzież twojego samochodu! Zdziwisz się jak bardzo skuteczny!

Złodziej

Podaj dalej

Złodzieje samochodów nie przestaną chyba nigdy zadziwiać nas swoją kreatywnością. W ostatnim czasie na jaw wyszedł nowy sposób oszustów na kradzież aut, który powiedzmy sobie szczerze, jest dosyć oryginalny.

Wystarczy butelka i po sprawie!

Plastikowe butelki

Złodzieje do swoich nikczemnych czynów zaczęli w ostatnim czasie wykorzystywać plastikową butelkę. Wielu z was zapewne zastanawia się, do czego może ona być im potrzebna. Szybko śpieszymy z tłumaczeniem. Butelka jest umieszczana przez złodzieja w nadkolu samochodu. Kierowca po tym jak spróbuje uruchomić swoje auto usłyszy niepokojące dźwięki i opuści pojazd, by sprawdzić co się dzieje. W tym momencie złodzieje wykorzystują ten moment i wsiadają do samochodu, biorąc z niego cenne fanty lub po prostu odjeżdżając. Sprytne, co?

Pamiętajcie, by nie trzymać cennych rzeczy w środku samochodu. To tylko woda na młyn dla złodziejów! Cenne sprzęty starajcie się umiejętnie chować lub umieszczać w bagażniku, do którego zawartości złodziej nie będzie miał wglądu.

Złodzieje nie śpią!

Uwaga oszust

Jeżeli zauważysz niepokojące dźwięki po powrocie do swojego samochodu pamiętaj, by zachować wzmożoną ostrożność. Odjedź najlepiej kilka metrów dalej i na spokojnie sprawdź co się stało i ewentualnie poinformuj policję. Złodzieje nie śpią, także miej się na baczności!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News