Niezawodne sposoby na darmowe paliwo do Diesla! Jak je szybko i łatwo zdobyć? [LISTA]

W ostatnim czasie paliwo drożeje, dlatego też nie brakuje osób, które szukają sposobów na zdobycie darmowego paliwa. Łatwe to nie jest, jednak są pewne sposoby, które można wykorzystać, by się nieco wzbogacić. Na wstępie jednak informujemy, że nasz tekst ma oczywiście charakter prześmiewczy i prosimy, by nie brać go w 100 procentach na poważnie. Nikogo do kradzieży nie namawiamy!

Niezawodne sposoby na darmowe paliwo do Diesla! Jak je szybko i łatwo zdobyć? [LISTA]
Podaj dalej

Jak zatem radzą sobie złodzieje? Jakie mają sposoby na pozyskiwanie darmowego paliwa? A może macie już jakieś doświadczenie, bo kiedyś wywinęliście podobny numer sąsiadowi? My przedstawiamy to, czego sami się dowiedzieliśmy od naszego informatora!

Sposób pierwszy: Kradzież paliwa z czyjegoś baku

Jest to dosyć łatwy sposób, z którym każdy z nas powinien sobie poradzić. Jedyną niewiadomą jest rzecz jasna zawartość baku, który zdecydujemy się okraść. Do zrealizowania planu wystarczy nam tylko mały wężyk, który trzeba włożyć do zbiornika sąsiada. Potem należy zassać go z drugiego końca i podłożyć karnister, do którego będzie lała się darmowa benzyna. Sposób prosty, ale jak ryzykowny! Złodzieje mówią, że najlepiej robić to koło 2-3 w nocy, kiedy większość ludzi śpi.

Sposób drugi: Kradzież ze zbiornika na stacji benzynowej

Ten sposób jest bardzo lubiany przez złodziejów, bowiem nie wymaga on zbyt wielkiego nakładu sił. Wystarczy przyjechać przyczepą pod zbiornik zapasowy stacji. Do tego celu potrzebne są dwie osoby – jedna do odwracania uwagi, no i druga, która zajmie się kradzieżą paliwa. Trzeba jednak uważać – jeśli dasz się złapać, czeka Cię sroga kara i możesz wylądować nawet w więzieniu.

Sposób trzeci: Zamiana u dystrybutora

Chyba najłatwiejszy sposób. Wymaga jednak dużych umiejętności w oszukiwaniu innych osób. Musisz stworzyć małe zamieszanie u dystrybutora, a twój kolega w tym czasie napełni twój bak do pełna, a później odstawi węża u dystrybutora.

Pod żadnym pozorem tego nie róbcie!

Jak widać każdy z powyżej przedstawionych sposobów nie jest łatwy do zrealizowania, chyba, że jesteś zawodowym złodziejem. Widzisz jednak, że sposobów na łatwe zdobycie darmowego paliwa praktycznie nie ma. Trzeba niestety pogodzić się z obowiązującymi cenami i uczciwą pracą zarobić sobie na to, by móc tankować swoje auto do pełna.

Przeczytaj również