Niesamowite! 90-letni dziadek ściga się w wyścigach ulicznych nowym Chevroletem C8 Corvette

W przeszłości słyszeliśmy już o 78-latku jeżdżącym McLarenem 720S czy 80-latku, który jeździ Ferrari F40. Te przykłady pokazały, że wiek nie definiuje pojęcia szybkości i tak jest też w przypadku 90-latka z USA, który kupił sobie na urodziny nowego Chevroleta.

dziadek
Podaj dalej

Idealny prezent na urodziny? Corvette C8!

Dziadek z Chevroletem

Były weteran sił powietrznych USA z okazji 90-urodzin postanowił kupić sobie Chevroleta C8 Corvette z 2021 roku. Dealer samochodów pochwalił się dostawą swojego sportowego auta na Facebooku. Ponadto, Chevrolet postanowił z tej okazji zorganizować przyjęcie urodzinowe dla 90-letniego Chucka Cooka, wraz z poczęstunkiem, balonami i tortem ze zdjęciem Corvette C8 na wierzchu lukru.

Cook jest mieszkańcem Leesburga na Florydzie. Według tamtejszych gazet kupił Corvette C8 jako prezent urodzinowy dla siebie. Nie jest to jednak jego pierwsze Vette. Z usług Corvette korzysta od 1981 roku i jest to już jego czwarte auto z tej serii.

Dziadek czeka na koniec pandemii

Tort Chevrolet

Nie mogę się doczekać, aż pandemia dobiegnie końca i będą mógł pokazać się na zjazdach samochodów – powiedział Cook.

Cook, który jest wielkim fanem Corvette przyznał, że w wolnych chwilach lubi pościgać się swoim samochodem ze znajomymi. Ma rozmach ten 90-latek! Podziwiamy pasję i długoletnią przyjaźń z Corvette!

Przeczytaj również