Kuriozalna sytuacja w Warszawie. Ciężarówka z piachem przewróciła się na samochód osobowy

Do kuriozalnej sytuacji doszło na budowie przy ul. Wawrzyszewskiej w Warszawie. Ciężarówka z piachem nagle wywróciła się na zaparkowany tuż obok samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak uszkodzone auto po całej sytuacji nadaje się już tylko i wyłącznie do kasacji.

Kuriozalna sytuacja w Warszawie. Ciężarówka z piachem przewróciła się na samochód osobowy
Podaj dalej

Nietypowy wypadek w Warszawie – ciężarówka przewróciła się na stojącego obok Lexusa

kierowca jechał pod prąd

Na temat całej sytuacji w rozmowie z TVN24 wypowiedział się Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej. – W pobliżu budowy samochód ciężarowy typu kiper (chodzi o tzw. wywrotkę – red.) wywrócił się na bok, centralnie na zaparkowany samochód osobowy. Nie ma osób poszkodowanych, trwa jeszcze akcja strażaków. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej oraz dwa kolejne, specjalistyczne, które pomogą postawić ciężarówkę na koła – poinformował funkcjonariusz warszawskiej policji.

Kierowca w momencie zdarzenia był trzeźwy, dlatego też alkohol nie był winny wyżej wspomnianej sytuacji. Zdarzenie zostanie rozliczone jako kolizja. W zdarzeniu uczestniczył pojazd jednego z podwykonawców, który podczas wyładunku popełnił błąd, co doprowadziło do zniszczenia samochodu osobowego.

Teraz sprawą będą musieli zająć się ubezpieczyciele – ciekawe jaki będzie ostateczny finał tej niecodziennej sprawy

bmw policja wypadek

Cała sprawa została już rozliczona przez stołeczną policję. Teraz pałeczkę w tej sprawie i trochę roboty będą mieli ubezpieczyciele. Wykonawca inwestycji w najbliższych godzinach ma zabezpieczyć uszkodzonego Lexusa do czasu, gdy na miejscu zjawi się właściciel pojazdu, który został już poinformowany o całej sytuacji. Trzeba jednak przyznać, że całe zdarzenie miało dosyć nietypowy charakter.

Przeczytaj również