Kuba Wojewódzki zaprezentował fanom swój garaż. To co on tam ma, przechodzi ludzkie pojęcie!

Kuba Wojewódzki zaprezentował fanom swój garaż. To co on tam ma, przechodzi ludzkie pojęcie!

kuba wojewódzki

Podaj dalej

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego zamiłowania do samochodów. Celebryta bardzo często wyposaża się w nowe samochody i jego garaż jest bogaty w wiele luksusowych pojazdów. Ostatnio Wojewódzki na Instagramie po raz kolejny poruszył temat swoich samochodów. Zobaczcie, co zaprezentował szerokiej publice znany celebryta.

Wojewódzki pokazał fanom kolejne samochody ze swojego garażu. To absolutne perełki!

Prezenter TVN do tej pory w swoim garażu głównie posiadał takie pojazdy jak unikatowe modele Porsche, Lamborghini i Ferrari. Teraz jednak Wojewódzki zaprezentował na swoim Instagramie kolejne unikatowe pojazdy, które mogą wam się rzucić w oczy. Prezenter na swoim Instagramie dodał bardzo ciekawe zdjęcie, na którym widać wiele ciekawych pojazdów.

Jednym z nich jest dwumiejscowy Aston Martin V12 Speedster – to prawdziwa perełka kolekcjonerska, bowiem istnieje jedynie 88 sztuk tego modelu. Jeśli Wojewódzki jest w posiadaniu jednego z tych samochodów, to naprawdę ogromny szacunek i spory respekt dla prezentera TVN. Aston do setki przyspiesza w 3,5 sekundy, a potrafi rozpędzić się nawet do 300 km/h.

Wojewódzki szaleje, ale jeśli kocha samochody, to kto bogatemu zabroni?

Kolejnym z pojazdów, który znalazł się za plecami Wojewódzkiego jest Ford GT, warty aż pół miliona euro. Jedynie dwie sztuki tego samochodu trafiły do Polski, więc może być to kolejna perełka w garażu Wojewódzkiego. Oczywiście mówimy „może być”, bo to, że te auta znalazły się za plecami Wojewódzkiego, wcale nie oznaczają, że prezenter jest w ich posiadaniu. Choć jak znamy go i jego miłość do samochodów, to nic nie jest w tym temacie absolutnie wykluczone!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News