Kolejna afera z udziałem kierowcy Bolta! Wyrzucił nagle z samochodu osobę niewidomą!

Kolejna afera z udziałem kierowcy Bolta! Wyrzucił nagle z samochodu osobę niewidomą!

bolt

Podaj dalej

W ostatnim czasie informowaliśmy już was o jednym z ekscesów z udziałem kierowcy Bolta. Teraz jednak mamy kolejną tego typu informacje. W ostatnim czasie jeden z kierowców pracujący na tej platformie postanowił wyprowadzić z samochodu niewidomą kobietę, zostawiając ją bez słowa na ulicy. Coś niesamowitego, naprawdę, w jakich czasach my aktualnie żyjemy…

Kierowcy Boltów w ostatnim czasie przechodzą samych siebie. Jak on mógł się tak zachować w stosunku do osoby niewidomej?!

taksówkarz
fot. freepik.com

Całe zdarzenie miało miejsce w lutym ubiegłego roku w Pradze. Sam film z udziałem tego zwyrodniałego kierowcy jest niezwykle popularny w internecie. Kobieta, gdy przyjechała po nią taksówka wsiadła do samochodu wraz ze swoim psem na nogach. Kierowcy to się nie spodobało i od tego zaczęła się już właśnie „afera”.

Kierowca powiedział, że kobieta ma zostawić psa, który nie był przez niego mile widziany w samochodzie. Kierowca był niezwykle agresywny w stosunku do kobiety i nie rozumiał, że nie jest ona w stanie funkcjonować bez swojego psa, który jest jej przewodnikiem. Kierowca Bolta był zdania, że pies może zabrudzić mu tapicerkę i zostawić dużo sierści w samochodzie.

Pies okazał się dla kierowcy przeszkodą nie do przeskoczenia. Trzeba nie mieć za grosz serca i empatii…

Finalnie w pewnym momencie kierowca zdecydował się na wyjście ze swojego auta i wyciągnął niewidomą i psa siłą z samochodu. Później odjechał, zostawiając bezradną kobietę na asfalcie, która miała problemy z oddychaniem. Suma summarum trzeba było wezwać pogotowie, które musiało zaopiekować się kobietą. Niesamowita sytuacja, jakim człowiekiem trzeba być, żeby tak się zachować w stosunku do drugiego człowieka?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News