Kierowcy, uważajcie! Handlarze mają nowy sposób, aby was oszukać! Jest niesamowicie skuteczny

Kierowcy, uważajcie! Handlarze mają nowy sposób, aby was oszukać! Jest niesamowicie skuteczny

Podaj dalej

Handlarze mają nowy sposób na oszukiwanie kierowców, którzy chcą kupić u nich nowy samochód. Niestety, jest on zaskakująco skuteczny. Musicie bardzo uważać, aby się nie naciąć na ich sztuczki!

Handlarze mają nowy patent na oszukiwanie

diesel uzywany handlarz

W ogłoszeniach, w których wystawiane są samochody na sprzedaż osoby sprzedające muszą obowiązkowo podawać numer VIN. Dzięki temu możemy sprawdzić raport o danym samochodzie i możemy być prawie pewni, że nie doszło żadnych przekrętów z cofaniem przebiegu. Handlarze mają jednak na to sposób.

Bardzo często słyszy się o tym, że podają kod VIN od innego samochodu. Podmieniają kilka cyferek w taki sposób, że nie jesteś w stanie się w tym wszystkim połapać. Przecież nie będziesz porównywał kodu z ogłoszenia do tego, jaki zastaniesz na miejscu. Dlatego też jest to dla osób sprzedających świetna furtka na oszukiwanie naiwnych, a może nawet nie tyle nie naiwnych, co po prostu pechowych kupców.

Bądźcie czujni!

Handlarz samochody
Fot. pixabay.com

Handlarze są bardzo oryginalni i pomysłowi, dlatego też zastanówcie się kilka razy zanim zechcecie kupić dany samochód. Potem może się okazać, że początkowa „okazja” stanie się dla was prawdziwym utrapieniem…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News