Jak odparować szyby samochodowe w 3 sekundy? To bardzo proste, poznaj ten trik!

Jak odparować szyby samochodowe w 3 sekundy? To bardzo proste, poznaj ten trik!

zaparowane szyby

Podaj dalej

Nie znam kierowcy, który nie narzekałby nigdy na problem zaparowanej szyby w samochodzie. Jak wiemy jest to poważny problem, który może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Twoje szyby samochodowe zaparowały? Nie martw się! Mamy trik, który pozwoli Ci uporać się z tym problemem w kilka sekund!

Jak odparować szyby samochodowe?

Parowanie szyby nie jest niczym szczególnym, bowiem to normalne zjawisko, gdy mamy inną temperaturę powietrza na zewnątrz i wewnątrz samochodu. Jeśli mamy zaparowaną szybę na wewnątrz możemy skorzystać z systemów pomagających ją odprowadzić. Często jednak one zawodzą, więc warto mieć asa w rękawie w takim przypadku.

Co zatem zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej od razu włączyć klimatyzację, a gdy to nie zdaje egzaminu, wymień filtr kabinowy. To właśnie on jest najczęściej przyczyną niewłaściwie działającej wentylacji. Jeśli jednak ten sposób odpada, bo jest rano, a wy śpieszycie się do pracy, to chcemy zaprezentować wam kilka trików które wam pomogą.

Te niezawodne triki pomogą Ci w 2 sekundy!

zaparowane szyby

O czym mowa? Otóż skuteczne jest umycie szyb od wewnątrz lub przetarcie szyby ręcznikiem papierowym, zwilżonym szamponem lub nawet pianką do golenia. Brzmi kuriozalnie? Może i tak, ale sami zobaczycie, że to niezwykle skuteczne rozwiązanie, które bardzo szybko odparuje Twoje szyby, gdy zmagasz się z problemami z klimatyzacją!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News