Seris Konsalnet zdecydował się na zakup aut elektrycznych Dacia Spring

Seris Konsalnet zdecydował się na zakup aut elektrycznych Dacia Spring

Seris Konsalnet zdecydował się na zakup aut elektrycznych Dacia Spring

Podaj dalej

Lider branży security w Polsce – Seris Konsalnet, wybrał Dacie jako swojego dostawcę nowych pojazdów elektrycznych. Samochody Dacia Spring będą używane przez grupy interwencyjne oraz do obsługi obiektów ochrony fizycznej. 

Nowe samochody dla pracowników

Seris Konsalnet ma w planach udostępnić swoim pracownikom nowe, zeroemisyjne samochody Dacia Spring. Samochody mają zasilić grupy interwencyjne, które na co dzień zajmują się efektywnym i profesjonalnym działaniem w sytuacjach zagrożenia.  Kupującemu przede wszystkim zależało na elektrycznych, uniwersalnych oraz atrakcyjnych cenowo pojazdów, które sprawdzą się w mieście, a przy okazji zmniejszą ślad węglowy,  trzymając się tym samym wartości firmy. 

Dacia Spring miała swoją premierę pod koniec marca 2021 roku i od razu znalazła nabywców, którzy do grudnia ubiegłego roku złożyli już ponad 43 tysiące zamówień w Europie. Model sprawia, że elektromobilność staje się bardzo prosta. Przy okazji posiada też wszystko, co niezbędne: nawigację, klimatyzację, elektryczne podnoszenie szyby, klonowanie ekranu smartfona, a całość w bezkonkurencyjnej cenie. W samym 2021 roku zarejestrowano 415 modeli Dacii Spring w Polsce, co sprawiło, że model ten utrzymuje się w TOP4 sprzedaży samochodów elektrycznych w naszym kraju. 

Auto rumuńskiego producenta zostało wyróżnione nagrodami: „The Best Buy Car of Europe 2022” przyznawaną w konkursie AUTOBEST w kategoriach najlepszego i najbardziej przystępnego samochodu roku, oraz „Good Deal” – za najlepszą funkcjonalność w cenie poniżej 20 000 euro, przyznawaną przez Automobile Awards 2021. 

Prawdziwy pionier w branży security

Firma Seris Konsalnet działa już na rynku ochrony w Polsce od ponad 25 lat. Marka ta oferuje usługi w każdym segmencie rynku security: monitoringu obiektów stacjonarnych oraz monitoringu GPS pojazdów, ochronie fizycznej, a nawet projektowaniu i realizacji technicznych systemów zabezpieczeń. 

Firma ma zamiar ubiegać się dofinansowania w programie  „Mój elektryk”, aby móc opłacić zakup aut. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News