Ruszyły zdjęcia do filmu „Szybcy i wściekli 9”

Ruszyły zdjęcia do filmu „Szybcy i wściekli 9”

Zrzut ekranu 2019-07-2 o 09.52.11

Podaj dalej

Chyba nikt nie spodziewał się, że seria „Szybcy i wściekli” zajdzie aż tak daleko. Jednakże, właśnie ruszyły zdjęcia do dziewiątego filmu o losach Dominica Torretto.

Vin Diesel odgrywający rolę głównej postaci, a także będący producentem niektórych z filmów o szybkich i wściekłych, potwierdził na Instagramie, że rozpoczęto dni zdjęciowe do następnej edycji.

Na krótkim wideo widzimy również piękną Michelle Rodriguez, która odgrywa rolę ukochanej Toretto – Letty Ortiz. Diesel zdaje się nosić koszulkę mechanika z jego nazwiskiem.

W kwietniu dowiedzieliśmy się także, że do zespołu dołączy John Cena.

Nowy film, którego tytuł to po prostu „Szybcy i wściekli 9” pojawi się w kinach w 2020 roku. Na ekranach zobaczymy także powracających Tyrese’a Gibsona i Jordana Brewstera. Reżyserem filmu jest Justin Lin, który był odpowiedzialny także za trzecią, czwartą, piątą i szóstą edycję.

W „dziewiątce” zabraknie natomiast Dwayne’a „The Rock” Johnsona i Jasona Stathama. Wszystko za sprawą tego, że ci zagrają w spin-offie o tytule „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”, który trafi do kin w sierpniu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News