Ruszyła sprzedaż biletów na Barbórkę

Ruszyła sprzedaż biletów na Barbórkę

Podaj dalej

Automobilklub Polski wraz z firmą Top Racing, partnerem komercyjnym 54. Rajdu Barbórka i właścicielem sklepu Topracingshop.pl uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy tegorocznego Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów.

barborka

Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica, bilety jednorazowe, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na Karową. Karnet Kibica, uprawniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne do końca października sprzedawany jest w promocyjnej cenie 49 zł (od 1 listopada regularna cena to 59 zł)

Organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Ilość miejsc na trybunach jest ograniczona!

Osoby siedzące na trybunie VIP (239 zł) będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje, trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście Trybuny VIP będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu VIP z cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy OS Karowa.

Trybuna Żółta (179 zł) zlokalizowana tuż obok trybuny VIP również jest trybuną siedzącą i charakteryzować się będzie także doskonałą widocznością na cały odcinek Karowa.

Z każdej trybuny widoczny będzie telebim, na którym transmitowany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane i zestaw składa się w tym roku ze specjalnego identyfikatora na którym naniesiony jest numer miejsca na trybunie, smyczy, nalepki pamiątkowej oraz Mapy Rajdu.

Trybuna Zielona (89 zł) zlokalizowana jest z kolei w parku naprzeciwko trybuny VIP i jest trybuną stojącą bez rezerwacji miejsc. Tegoroczną nowością jest trybuna na odbywającym się po raz pierwszy odcinku specjalnym Ptak Warsaw Expo (79 zł). Bilety na trybunę Zieloną na Karowej i Trybunę na OS Ptak Warsaw Expo nie uprawniają do wstępu na pozostałe odcinki specjalne. W sprzedaży są także bilety jednorazowe (30 zł, 40 zł) na każdy z odcinków specjalnych oraz nalepki parkingowe (Parking GOLD na poranne odcinki oraz specjalna nalepka na parking przy OS Karowa na finałowe Kryterium Asów)

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

Bilety na trybuny, bilety jednorazowe oraz Karnety Kibica dostępne są w formie przedsprzedaży, a zamówienia zawierające te produkty będą możliwe do odbioru oraz wysyłane firmą kurierską od 23.11.2016.

Dystrybucja karnetów i biletów prowadzona jest poprzez sklepy internetowe gadzetyrajdowe.pl oraz topracingshop.pl, a także poprzez stronę eBilet.pl oraz sieć salonów Empik w całej Polsce.

Dla kibiców z zagranicy przygotowano dystrybucję na cały świat za pośrednictwem sklepów topracingshop.com i rallymerchandise.eu (język angielski), topracingshop.de (język niemiecki) oraz motorsportshop.ru (język rosyjski).

Warto wspomnieć także o darmowej wysyłce kurierem na terenie Polski, w przypadku zamówienia co najmniej jednego Karnetu VIP lub dwóch Karnetów na Trybunę Żółtą.

Firma Top Racing, tegoroczny partner komercyjny 54. Rajdu Barbórka, jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem i posiada 10-letnie doświadczenie w organizacji rajdów oraz przygotowaniu stref dla kibiców na różnorodnych imprezach motorsportowych. Top Racing jest także największym w Polsce importerem i dystrybutorem oficjalnych gadżetów zespołów Formuły 1, teamów rajdowych oraz akcesoriów do sportów motorowych.

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na 54. Rajd Barbórka można uzyskać na specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702,  czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 18 oraz w soboty od godz. 11 do 15. Pytania można zadawać także na adres e-mail: barborka@topracing.pl

 Oficjalny Sklep Rajdu Barbórka: www.topracingshop.pl

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News