Rowiński wygrywa w Świdnicy

Artur Rowiński wspólnie z Magdaleną Tokarską okazali się bezkonkurencyjni podczas drugiej rundy Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajdu Świdnickiego-Krause.

Popularna załoga podróżująca Audi Quattro A1 pokonała o 2:37,1 s. Roberta Lutego w Subaru Legacy, podium uzupełnił zaś kolejny zawodnik Audi – Grzegorz Olchawski.

Para Rowiński / Tokarska była zdecydowanie najlepsza podczas tego rajdu. Wygrała ona bowiem wszystkie 6 odcinków specjalnych. 6, gdyż ostatnia próba – Wolibórz – Jodłownik została odwołana.

Zwycięzca pierwszej rundy cyklu – Krzysztof Głowala tym razem ukończył zawody na miejscu 6., co oznacza, że nowym liderem HRSMP jest Robert Luty.

Kolejny rajd mistrzostw odbędzie się w dniach 20-21 maja. Będzie nim 3. Rajd Rzeszowiak.