Robert Czarnecki w Pucharze Polski

Robert Czarnecki w Pucharze Polski

Podaj dalej

W najbliższą niedzielę na torze Moto Park w Toruniu obędzie się 5. runda Pucharu Polski w rallycrossie. Gościnnie weźmie w niej udział m.in. jeden z czołowych zawodników startujących w mistrzostwach Polski – Robert Czarnecki z zespołu ISSRX.

ISSRX
ISSRX

Organizatorami imprezy są: Oponeo Motorsport, Automobilklub Rzemieślnik, Automobilklub Kujawsko-Pomorskim oraz LKT Wyczół Gościeradz, a oprócz rundy Pucharu Polski (ORX) zawodnicy rywalizować będą także w Mistrzostwach Okręgu Bydgoskiego PZM oraz 3. rundzie Pucharu Polski Junior Buggy i Mistrzostwach Okręgu Warszawskiego PZM.

– Po wakacyjnej przerwie jestem już spragniony wyścigów, więc w oczekiwaniu na kolejną rundę mistrzostw Polski treningowo wystartuję w Pucharze Polski. Przy Mitsubishi Lancerze ciągle jeszcze pracuje ekipa naszego szefa i serwisanta Jakuba Iwanka, więc do Torunia zabieramy dwulitrowego Opla Astrę OPC klasy K2. Tak jak wspomniałem, traktuję ten start treningowo, bo dla mnie to właściwie jest taki przeskok z plaży na tor! Jednak rywalizując w zawodach zawsze staram się wygrać, więc liczę na dużą dawkę emocji i jak zawsze na dobrą zabawę – zapowiada Robert Czarnecki.

Puchar Polski w Toruniu rozpoczną treningi w poszczególnych klasach w niedzielę od 9:30, biegi kwalifikacyjne zaplanowano na 10:30, natomiast wyścigi półfinałowe na godzinę 14:50. Zwycięzców imprezy poznamy po finałach, które rozpoczną się o 15:30.

fot. ISSRX
fot. ISSRX

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News