Rewolucja w relacjach „TV” z WRC  

Rewolucja w relacjach „TV” z WRC  

Podaj dalej

Podczas trwającej gali Autosport International Show w Birmingham promotor WRC podał do informacji, że począwszy od nowego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata relację z poszczególnych eventów przejdą sporą rewolucję.

Do użytku widzów na całym świecie oddane zostanie ponad 300 godzin materiałów telewizyjnych z całego sezonu WRC, a każda runda zamknie się w 25 godzinach pięknych i emocjonujących relacji.

Liczby liczbami, ale najważniejsza informacja płynąca z zapowiadanej rewolucji to fakt, że będziemy mogli obserwować na żywo relację z każdego odcinka specjalnego rajdu! Ponadto dostępne będą analizy ekspertów oraz bieżące wiadomości z parku serwisowego.

Dodatkowo, dla najbardziej oddanych fanów, dostępne będą także relacje z ceremonii otwarcia i ceremonii podium, konferencji prasowych i sesji autografów.

Kibice WRC otrzymają teraz możliwość dołączenia do akcji na żywo w każdej chwili rajdowego weekendu – powiedział Oliver Ciesla, promotor Rajdowych Mistrzostw Świata. Fani otrzymają wybór, które odcinki chcą obejrzeć na żywo. Dostaną także dostęp do materiałów z parku serwisowego i będą mogli je oglądać gdzie chcą i na jakim urządzeniu chcą.

Za produkcję materiałów w trakcie rajdu odpowiedzialna będzie grupa licząca niemal 100 osób, a filmy będą „spływać” z kamer zainstalowanych wewnątrz samochodów, helikopterów i dronów.

„WRC All Live” – bo tak będą nazywać się udoskonalone relacje ze wszystkich rund mistrzostw świata, będą dostępne w języku angielskim za pośrednictwem WRC+. Koszt tej usługi wynosić będzie 9 euro (40zł) miesięcznie lub 90 euro (400 złotych) rocznie.

Tagi: WRC, WRC+, LIVE, TV, relacje live

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News