Renault zaprasza na wydarzenie w Warszawie

Renault zaprasza na wydarzenie Renault E-Tech Tour 2022, które odbędzie się 30 września i zakończy się dnia następnego. Podczas imprezy marka zaprezentuje swoje elektryczne jak i hybrydowe pojazdy. Całość rozpocznie się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, w godzinach 12:00-19:00.

Renault zaprasza na wydarzenie w Warszawie
Podaj dalej

Co czeka na nas podczas Renault E-Tech Tour 2022?

W trakcie trwania Renault E-Tech Tour 2022 uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszą gamą elektrycznych, jak i hybrydowych modeli marki. Między innymi ukażą się tam: Megane E-Tech, Kangoo E-Tech, Arkana E-Tech oraz Clio E-Tech.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców Warszawy jak i prawdziwych fanów motoryzacji do przetestowania najnowszych egzemplarzy elektrycznych Renault. Cała impreza odbędzie się w dniach 30 września – 1 października przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, w godzinach 12:00-19:00. 

Jazdy próbne dostępne dla każdego

Dla miłośników spragnionych jazdy również znajdzie się coś ciekawego. Renault poinformowało o możliwości przejechania się swoimi elektrycznymi oraz hybrydowymi modelami. Na jazdy można zapisać się na miejscu lub na dedykowanej stronie wydarzenia.

 

 

 

Przeczytaj również