Rekordowe Tarmac Masters

Rekordowe Tarmac Masters

Podaj dalej

Organizator Tarmac Masters opublikował właśnie oficjalną listę zgłoszeń do 1. rundy swojego cyklu – 2. Rally Skars. Widnieje na niej rekordowa liczba 140 załóg wybranych spośród 170 nadesłanych zgłoszeń.

W oświadczeniu Tarmac Masters czytamy:

Opublikowaliśmy oficjalną listę zgłoszeń (rekordową – 140 startujących aut). Kilka dni wcześniej, niż było w planach, ale pozwoli to Wam na spokojniejsze zamówienie miejsc w serwisie oraz dopięcie spraw przed wyjazdem do Jawora. Tym samym możecie od dziś zamawiać miejsca sąsiadujące w serwisie. Każdy z zawodników dostaje do dyspozycji 30 m2 (5x6m). W zgłoszeniu miejsca podaje nr startowe załóg z jego prawej i lewej strony. Zgłoszenie możecie zrobić na dwa sposoby. Z systemu, lub na stronie rajdu w dziale dokumenty – zgłoszenie miejsca serwisowego. Wszystko robicie elektronicznie – żadnych papierków.

A oto kilka szczegółów dot. oficjalnej listy zgłoszeń:
– rekordowa liczba przyjętych zgłoszeń – 140 ( 170 zgłoszeń nadesłanych )
– 120 zgłoszeń w Super KJS (rekord)
– 20 zgłoszeń w RO (rekord)
– rekordowa liczba zgłoszeń w klasie SK5 – 16
– rekordowa liczba aut w klasie SK4 – 36
– w pucharze C2 Cup – 7 aut
– rekordowo wielki plac na serwis, jaki udało nam się znaleźć w Jaworze ma 10 000 m2! W całości na twardej nawierzchni !

Badanie techniczne przeprowadzi min 4 techników. Dar-Wit naturalne wędliny przygotuje ponad 300 kg mięsa na strefy kibica oraz serwis abyście nie chodzili głodni. Do pracy podczas rajdu zostanie zaangażowane niemal 150 osób, w tym sędziowie na trasie, sędziowie na punktach, w biurze, oraz CKR, auta funkcyjne. Lista jest do pobrania tutaj: http://tarmacmasters.pl/1tm18/.

Zapowiada się zatem niezwykle ciekawa rywalizacja. Liczba zgłoszeń przypomina bardziej cykle we Francji, czy Finlandii. Pozostaje się tylko cieszyć. Wszystkim startującym życzymy powodzenia.

Tekst: Kamil Wrzecionko
Zdjęcia: Maciej Niechwiadowicz

Tagi: Rajdy, Rajdy Amatorskie

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News