Rekordowa liczba odcinków na żywo

Rekordowa liczba odcinków na żywo

Rekordowa liczba odcinków na żywo

Podaj dalej

Przed nami 6. runda Rajdowych Mistrzostw Świata – Rajd Portugalii. Popularna wśród europejskich kibiców impreza po raz kolejny zgromadziła w okolice Matosinhos najlepszych zawodników świata. Tym razem i organizator staje na wysokości zadania. W programie przygotowano transmisje na żywo z aż 5 odcinków specjalnych.

Cała zabawa rozpocznie się już w czwartek, 18 maja. Wtedy to równo o godzinie 20:00 na platformie WRC+ rozpocznie się transmisja z odcinka super specjalnego SSS Lousada. Spektakularna próba po torze rozpocznie zmagania w całym rajdzie. Kibicom na pewno spodoba się dodatkowy smak rywalizacji, gdyż zawodnicy na starcie stają dwójkami i walczą między sobą.

Kolejne emocje na WRC+ wystartują w piątek, 19 maja o godzinie 20:00. Będzie to czas na debiut zupełnie nowego odcinka specjalnego – Braga Street Stage. Z wizualizacji przygotowanej przez organizatora wiemy jedno. Próba ta będzie bardzo widowiskowa, pełna bardzo ciasnych zakrętów, nawrotów, szykan i sztucznie ustawionych hopek. Na pewno przypadnie ona do gustu wszystkim kibicom. Kamery zostaną włączone zarówno na pierwszy, jak i drugi przejazd oesu.

Następna relacja nie będzie miała już nic wspólnego z torami i ciasnymi miejskimi uliczkami. W sobotę, 20 maja o godzinie 16:00 ruszy transmisja z OS13 Vieira do Minho 2. Długość tej próby wynosi równo 17,43 km.

Ostatnim spotkaniem przed ekranami będzie tradycyjnie Power Stage. Podczas Rajdu Portugalii w tej właśnie formule rozegrany będzie słynny odcinek specjalny Fafe. Transmisja rozpocznie się w niedzielę, 21 maja o godzinie 13:00, zaś sam OS19 Fafe 2 ruszy 18 minut później. Kto okaże się na nim najlepszy? Kto skoczy najdalej na słynnej hopie? Czy podobnie, jak podczas Rajdu Argentyny Power Stage zadecyduje o końcowym triumfie? Przekonamy się wkrótce.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News