Recenzja WRC 5

Recenzja WRC 5

Podaj dalej

Nie dajcie się zwieść numerowi „5” widniejącemu przy najnowszej odsłonie gry pozwalającej nam wcielić się w jednego z bohaterów Rajdowych Mistrzostw Świata. Kontynuacja popularnej gry WRC nie ma bowiem nic wspólnego z udaną „czwórką”.

screenshot_wrc5_Exclusive-screenshot-2

Na rynek wkroczył deweloper Kylotonn Games i zaprezentował całkowicie nowy produkt zrywający z historią poprzedników. Czy w tym przypadku sprawdzi się powiedzenie „nowe jest zawsze lepsze?”.

Każdemu z nas zdarza się spędzić kilka ładnych godzin przed ekranem komputera za kierownicą czy z padem w ręce przed telewizorem. Rynek wyścigowych gier pozwala nam wybierać produkty z bardzo szerokiej gamy: mamy wyścigi na torach, wyścigi uliczne, drifty. Samochody możemy tuningować, modyfikować wizualnie, a do rozgrywki możemy przystąpić w najróżniejszych trybach czy to kariery zawodnika, menedżera zespołu lub przykuć naszą uwagę może sieć dobrze rozwiniętych trybów multiplayer.

Słowem: dla każdego coś dobrego. Najważniejsze pytanie, jakie zadajemy sobie przed wybraniem konkretnego tytułu, brzmi: – Co dana gra ma nam do zaoferowania? – W dzisiejszych czasach gry samochodowe można z grubsza podzielić na dwa rodzaje: symulator i arcade. Zwolenników jednego i drugiego nie łatwo zliczyć, a każdy uczestnik dyskusji na temat wyższości s ulubionego trybu ma swoje racje.

PEŁNĄ RECENZJĘ GRY WRC 5 PRZECZYTACIE W 171 NUMERZE
MAGAZYNU RAJDOWEGO WRC
12241548_1062980150389586_6617989061267120820_n

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News