Rajdowego bakcyla można złapać w każdym wieku. Dobrze zacząć już od najmłodszych lat składając Forda Fiestę M-Sport w wersji LEGO

Ford Fiesta WRC w barwach M-Sport.

Rajdowego bakcyla można złapać w każdym wieku. Dobrze zacząć już od najmłodszych lat składając Forda Fiestę M-Sport w wersji LEGO
Podaj dalej

 

Dobrze znana konstrukcji Forda oparta na model Fiesta i opracowany przez zespół M-Sportu pod kierownictwem inżyniera Chrisa Williamsa. Używany od sezonu 2017 Rajdowych Mistrzostw Świata przez zespół M-Sport World Rally Team.

W porównaniu do swojego poprzednika Forda Fiesty RS WRC nowy model został w 95% zaprojektowany od nowa. Zmiany te podyktowane były diametralnymi zmianami w przepisach WRC w sezonie 2017.

Nie każdy może pozwolić sobie na oryginał, ale w zasadzie każdy może świetnie się bawić składając Forda Fiestę M-Sport w wersji LEGO.

Ford Fiesta M-Sport WRC z zestawu LEGO® Speed Champions ma mnóstwo realistycznych detali, kabinę z miejscem dla minifigurki, zdejmowaną szybę przednią oraz 2 wymienne maski — na jednej z nich są reflektory, dzięki którym model doskonale nadaje się do zabawy w nocne rajdy.

Ford Fiesta M-Sport WRC ma ok. 6 cm wysokości, 13 cm długości i 6 cm szerokości.

LEGO® Speed Champions to autentyczne, realistyczne zabawkowe modele samochodów najpopularniejszych marek, dzięki którym dzieci (i nie tylko) rozwiną w sobie zamiłowanie do motoryzacji i wyścigów.

Dzieci (oraz dorośli mający bzika na punkcie samochodów) z pewnością pokochają budowanie niezwykle drobiazgowych modeli klasycznych, sportowych i kultowych samochodów, a także wyścigówek, samochodów do wyścigów wytrzymałościowych i innych modeli z klocków LEGO, zachęcających do kreatywnej zabawy.

Te zabawki pobudzające kreatywność, będą świetnie nadawać się do zabawy z udziałem rodziny i znajomych, są również świetnym pomysłem na prezent dla miłośników i kolekcjonerów.

Model kupicie TUTAJ

Przeczytaj również