Rajd Rzeszowski: Wypadek Łukjaniuka, Ostberg nowym liderem

Rajd Rzeszowski: Wypadek Łukjaniuka, Ostberg nowym liderem

Podaj dalej

OS2 Pstrągowa 1: Niesamowite, ile się dzieje na tym rajdzie już od samego początku. Pierwszy odcinek specjalny został odwołany po wypadku załogi Klausz Kristóf – Csányi Botond. Teraz problemy spotkały Aleksieja Łukjaniuka, który miał potężny wypadek.

Szaleństwo na Rzeszowskim! Nieprawdopodobne ile się dzieje na tym rajdzie. Pomimo tego, że na pierwszym oesie dochodziło już do wypadków, to okazało się, że jest to dopiero rozgrzewka. Pierwsi zawodnicy na trasie – Murat Bostanci i Josh Moffett wypadali w tym samym zakręcie, ale dojechali spokojnie do mety. Kiedy pojawili się kolejno Grzegorz Grzyb i Mads Ostberg wydawało się, że sytuacja jest uspokojona, jednak wtedy zaczęło się dziać najwięcej!

Jak dowiedzieliśmy się z Radia ERC – Aleksiej Łukjaniuk miał wypadek, dachował i przez długi czas blokował drogę. Kolejna załoga – Gryazin i Fedorov musiała się zatrzymać i pomóc obrócić samochód. To nie wszystko! Filip Nivette dojechał na feldze, tuż za nim pojawił się Kajetan Kajetanowicz, który narzekał, że w miejscu wypadku Łukjaniuka wciąż jest wiele ludzi i trzeba zwalniać. Kolejni zawodnicy powtarzali to samo.

Co za niesamowita pierwsza pętla 26. Rajdu Rzeszowskiego! Teraz zawodnicy zmierzają na serwis. Liderem jest Mads Ostberg, na drugim miejscu znajduje się Bryan Bouffier, trzeci jest Marijan Griebel. Musimy jednak pamiętać – wyniki mogą być jeszcze korygowane przez wypadek Łukjaniuka. Druga pętla rusza o godzinie 15:35.

Tagi: ERC Rajd Rzeszowski RSMP

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News