Rajd Rzeszowski: Bouffier kończy dzień na prowadzeniu

Rajd Rzeszowski: Bouffier kończy dzień na prowadzeniu

Podaj dalej

OSS5 Rzeszów: Na zakończenie pierwszego dnia 26. Rajdu Rzeszowskiego zawodnicy zmierzyli się z odcinkiem super specjalnym po ulicach Rzeszowa. W przeciwieństwie do poprzednich prób, tutaj w czołówce nie było żadnych dramatów. Najlepiej poradził sobie Bryan Bouffier.

Załogi zwracały uwagę na to, że trasa jest śliska i dosyć trudna, jednak było mnóstwo kibiców i atmosfera była wyjątkowa. Na tej specyficznej próbie najlepiej poradził sobie kolejny raz Bryan Bouffier. Francuz prezentuje dzisiaj doskonałe tempo i wygląda na to, że jest najszybszym kierowcą na Podkarpaciu. Drugie miejsce na OSS Rzeszów zajął Kajetan Kajetanowicz, trzeci był Bruno Magalhaes. W pierwszej piątce znaleźli się jeszcze Filip Nivette oraz Nikolay Gryazin.

Po pierwszym dniu 26. Rajdu Rzeszowskiego na w miarę spokojnym prowadzeniu znajduje się Bryan Bouffier. Przewaga Francuza w Fordzie Fiesta R5 nad drugim Nikolayem Gryazinem to w tym momencie 18,6 s. Najniższy stopień podium należy teraz do Kajetana Kajetanowicza. Polski as i dwukrotny mistrz Europy traci do lidera 22,4 s.

Jutrzejsze zmagania rozpoczną się od OS6 Lubenia 1. Najsłynniejsza próba Rajdu Rzeszowskiego rozpocznie się o godzinie 8:45.

Tagi: ERC Rajd Rzeszowski RSMP

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News