Przygoński tuż za zwycięzcą etapu

Przygoński tuż za zwycięzcą etapu

Przygoński tuż za zwycięzcą etapu

Podaj dalej

Kuba Przygoński i Tom Colsoul dojechali do mety trzeciego etapu Abu Dhabi Desert Challenge z drugim rezultatem. Najszybszy okazał się Luc Alphand, a załoga ORLEN Team po czterech dniach rywalizacji utrzymuje fotel wicelidera.

Z trzecim rezultatem i prawie 2-minutową stratą do kierowcy wspieranego przez Platinum linię mety osiągnęli aktualni liderzy rajdu – Martin Prokop i David Pabiska. Czeska załoga podróżująca Fordem F-150 Evo obecnie może pochwalić się przewagą w postaci 8 minut i 40 sekund.

Na drugim miejscu w klasyfikacji rajdu pozostają Kuba Przygoński i Tom Colsoul – jeśli ekipa ORLEN Team utrzyma tę pozycję do mety zaplanowanej na czwartek, powiększy swoją przewagę w klasyfikacji generalnej sezonu 2018 Pucharu Świata Cross Country.

Jako czwarty metę 281-kilometrowego etapu przekroczyli Władimir Wasiliew i Konstantin Żilcow, natomiast ze sporymi problemami zmagali się dziś faworyci do zwycięstwa – Khalid al-Qassimi i Xavier Panseri. Załoga Peugeota 3008 DKR straciła aż 40 minut do najszybszego Alphanda.

Tagi: Kuba PrzygonskiORLEN TeamPlatinumMiniCross Country

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News