Przygoński testował na zamarzniętym jeziorze

Przygoński testował na zamarzniętym jeziorze

Przygoński testował na zamarzniętym jeziorze

Podaj dalej

Reprezentujący barwy zespołu ORLEN Team Kuba Przygoński zakończył zimowe przygotowania wizytą na zamarzniętym jeziorze na Mazurach i już przenosi się do słonecznego Dubaju, gdzie w najbliższy weekend rozegrana zostanie 2. runda Pucharu Świata Cross-Country.

Po powrocie z Rajdu Dakar, w którym kierowca wspierany przez Platinum Expert zajął rewelacyjne 5. miejsce, jego Mini oglądaliśmy w zimowej scenerii Baja Russia Northertn Forest.

Przygoński w debiucie zajął tam 4. miejsce potwierdzając rewelacyjną dyspozycję, jednak zastrzegał, że ani jego samochód, ani on sam, nie są największymi fanami tego typu warunków.

W miniony weekend Przygoński wspólnie z innymi polskimi kierowcami testował na kolcowanej oponie na zamarzniętym jeziorze Śniardwy – dla reprezentanta ORLEN Team było to ostateczne pożegnanie zimy.

Zbliżający się Dubai International Baja będzie świetną okazją do odrobienia punktów do zwycięzcy pierwszej rundy – Nassera Al-Attiyaha, gdyż ten nie zgłosił się do udziału w 2. rundzie Pucharu Świata Cross-Country.

Tagi: Platinum ExpertORLEN TeamKuba PrzygońskiMiniDubai Autodrome

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News