Przygoński testował na zamarzniętym jeziorze

Przygoński testował na zamarzniętym jeziorze

Podaj dalej

Reprezentujący barwy zespołu ORLEN Team Kuba Przygoński zakończył zimowe przygotowania wizytą na zamarzniętym jeziorze na Mazurach i już przenosi się do słonecznego Dubaju, gdzie w najbliższy weekend rozegrana zostanie 2. runda Pucharu Świata Cross-Country.

Po powrocie z Rajdu Dakar, w którym kierowca wspierany przez Platinum Expert zajął rewelacyjne 5. miejsce, jego Mini oglądaliśmy w zimowej scenerii Baja Russia Northertn Forest.

Przygoński w debiucie zajął tam 4. miejsce potwierdzając rewelacyjną dyspozycję, jednak zastrzegał, że ani jego samochód, ani on sam, nie są największymi fanami tego typu warunków.

W miniony weekend Przygoński wspólnie z innymi polskimi kierowcami testował na kolcowanej oponie na zamarzniętym jeziorze Śniardwy – dla reprezentanta ORLEN Team było to ostateczne pożegnanie zimy.

Zbliżający się Dubai International Baja będzie świetną okazją do odrobienia punktów do zwycięzcy pierwszej rundy – Nassera Al-Attiyaha, gdyż ten nie zgłosił się do udziału w 2. rundzie Pucharu Świata Cross-Country.

Tagi: Platinum ExpertORLEN TeamKuba PrzygońskiMiniDubai Autodrome

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News