Przebudzenie Hirvonena

Przebudzenie Hirvonena

Przebudzenie Hirvonena

Podaj dalej

Mikko Hirvonen był największą sensacją trzeciego etapu Rajdu Maroka. Debiutujący w rajdach terenowych Fin zajął trzecie miejsce. Znakomicie poradził sobie także Aron Domżała, który w klasie T3 był 2. 

fot. Jacek Bonecki
fot. Jacek Bonecki

Prowadzenie w imprezie utrzymał najszybszy na dzisiejszej próbie Carlos Sainz, który ma już ponad pięć minut przewagi nad Nasserem Al-Attiyahem. Pierwszą trójkę uzupełnia Władimir Wasilijew. Bardzo dobrze na trzecim etapie poradził sobie Adam Małysz, który był 8.  Były skoczek w generalce plasuje się na 11. pozycji. Trzy oczka niżej plasuje się Marek Dąbrowski. Spory spadek na 23. miejsce zaliczył Jakub Przygoński. Pech po raz kolejny dopadł Sebastiena Loeba, który dachował i stracił kolejne godziny czekając na pomoc.

W klasie T3 najlepszy wynik podczas Rajdu Maroka zaliczył Aron Domżała, który był 2. i umocnił się na trzecim miejscu w klasie. Jarosław Kazberuk jest 40. w klasyfikacji generalnej.

Niezagrożone prowadzenie wśród quadów utrzymuje Rafał Sonik. Wśród motocyklistów liderem ponownie jest Joan Barreda. Awans zaliczył Jakub Piątek,  który przesunął się na 15. miejsce.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News